روش PRECISE 2

تعداد کمی از پزشکان در ترکیه این روش را انجام می دهند.فقط پیچ هایی همراه با نیل داخلی به استخوان وارد می شود. این روش خارجی نیست و هیچ چیزی در خارج از پا وجود ندارد. طولانی شدن شما با کنترل از راه دور انجام می شود. این راحت ترین روش است. با این حال ، فشار دادن پاها و راه رفتن به خصوص دردوره افزایش توصیه نمی شود. می توان گفت که تعداد کمی از پزشکان در سراسر دنیا این جراحی ها را انجام می دهند ، بنابراین باید در هنگام انتخاب پزشک دقت شود. این روش بسیار سودمند است و عوارض کمی روی پاها دارد. این روش حداقل نقص ممکن را ایجاد می کند و هزاز نظر سلامتی به دلیل مواد استفاده شده و طراحی آن هیچ گونه مضراتی ندارد و می توان تا ابد نیل ها را در پا نگه داشت ؛ با این حال ، در صورت تمایل ، می توان نیل را با یک عمل اضافی از پاها خارج کرد بعد از اینکه استخوان به اندازه کافی جوش خورد.

چه مقدار زخم پس از جراحی Precice 2 روی پاهای من ظاهر می شود؟

یکی از مزایای فناوری Precice 2 این است که زخم بعد از عمل بسیار کم است ، جای زخم آزاردهنده نیست و بسیار ناچیز است.

آیا بعد از عمل می توانم به سلامتی قبل عمل خود برگردم؟

قد بلندتر شدن زمان می برد ، اما شما در نهایت می توانید سلامتی قدیمی خود را بازیابید و ورزش مورد نظر خود را انجام دهید. مدت زمانی که نیاز داریم ممکن است به عضله و ساختار عصب و تمریناتی که انجام خواهیم داد بستگی داشته باشد.

بیشترین مقدار افزایشی که با این روش بدست می آید چقدر است؟

افزایش 6-8 سانتی متر با یک عمل اتفاق می افتد. کسانی که تمایل دارند می توانند ساق و ران پاها را 12-15 سانتی متر بلند کنند. انعطاف پذیری پای شما در مرحله افزایش نیز مهم است. هرچه پاهای شما انعطاف پذیرتر باشد ، در هنگام افزایش احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.