Kombine Yöntemi - Boy Uzatma Ameliyatı

افزایش قد با استفاده از این روش در سالهای اخیر به پرتقاضاترین روش عمل تبدیل شده است. در این روش ، نیلی در درون استخوان و دستگاه تثبیت کننده خارج پا قرار می گیرد. در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از فرآیند افزایش (2-3 ماه) دستگاه خارج از پا برداشته می شود و بیمار شروع به بازگشت به زندگی عادی خود می کند. نیل داخل استخوان از نظر سلامتی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند ، اما کسانی که مایل به برداشتن نیل هستند پس از جوش خوردن کامل استخوان تحت عمل جراحی دیگری قرار می گیرند تا نیل را خارج کنند.


مزایای روش LON چیست؟

  • بزرگترین مزیت این روش این است که زمان لازم برای اتمام افزایش خیلی کمتر از روشهای دیگر است و بنابراین راحتی بیمار را تا حد زیادی افزایش می دهد.
  • از آنجا که دستگاه زود برداشته می شود ،بیمار از لحاظ روانی خیلی راحت تر است
  • نیل ها وزن را کاملا تحمل می کنند بنابراین نیازی به صندلی چرخدار ندارید. معمولاً از روز دوم با استفاده از پشتیبانی شروع به راه رفتن می کنید.

معایب روش LON چیست؟

  • خود عمل زمان بیشتری نسبت به روش های قدیمی تر طول می کشد.
  • قیمت ها کمی از روش های قدیمی تر بیشتر است زیرا جدا از خود دستگاه خارجی، از نیل های داخلی نیز استفاده می شود.

هزینه عمل افزایش قد با روش LON چقدر است؟

به صفحه ی هزینه ها و خدمات ما مراجعه فرمایید.

چه مقدار اسکار روی پای من ایجاد می شود؟

از نظر جای زخم بعد از عمل، این ورش با روشهای کلاسیک برابر است. بعضی از افراد از جای زخم ناراحت می شوند ، در حالی که دیگران این زخم ها را برای نگرانی بسیار کم می دانند. کسانی که مایل هستند می توانند با کمک یک متخصص پوست جای زخم را بردارند.

در سالهای اخیر ، با پیدایش روش LON ، تعداد کسانی که با این روش جراحی کرده اند نیز افزایش یافته است. می توان گفت که روش ترکیبی در مقایسه با سایر روش ها برای پزشکان و بیماران ترجیح داده می شود.

چه زمانی می توانم در روش LON به زندگی روزمره خود برگردم؟

شما ظرف دو ماه از شر دستگاه خلاص می شوید ، در مدت 4 تا 5 ماه به خوبی بهبود می یابید ،و در عرض 6-7 ماه به حالت عادی برمی گردید. البته این بیشتر به عضله ، ساختار عصبی ، انعطاف پذیری پا و تمریناتی که در این مرحله انجام می دهید بستگی دارد.

حداکثر چقدر افزایش ممکن است؟

افزایش 6-7 سانتی متر در یک عضو واحد امکان پذیر است. کسانی که تمایل دارند می توانند هم ران و هم ساق پاهای خود را با هم و مجموعا 10-14 سانتی متر افزایش دهند. انعطاف پذیری پای شما در اکستنشن نیز مهم است. هرچه پاهای شما انعطاف پذیرتر باشد ، هنگام افزایش راحتی بیشتری خواهید داشت.


برای سوالات خود در مورد هزینه روش LON، روند بهبودی و پزشکان می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.