روش HOLYFIX


روش HOLYFIX


فناوری HOLYFIX روشی یک طرفه است که از سال 1997 مورد استفاده قرار گرفته است. این یک نسخه به روز شده توسط واگنر و دی باستیانی است.
به عبارت دیگر ، پیچ های متصل به استخوان از خارج و از یک طرف به دستگاه HOLYFIX وارد می شوند. پین ها یا سیم ها از نزدیک ترین و ایمن ترین ناحیه به پوست وارد می شوند ، یعنی از ناحیه ای که حساس نباشد ،هیچ رگ و عصبی وجود نداشته باشد و پین ها نیز در استخوان ها محکم باقی بمانند.در این روش التهاب و عفونت کمتری نسبت به روش ILIZAROV دیده می شود
علاوه بر این ، به لطف HOLYPIN ، که بخشی از روش HOLYFIX است ، این خطرات کاهش می یابد. از آنجا که HOLYFIX از آلیاژ آلومینیوم و تیتانیوم خاص ساخته شده است ، وزن کمتری دارد و با MRI سازگار است. این سیستم بیومکانیکی ایمن است و بیمار می تواند در طی درمان راحت قدم بردارد و حرکت کند. علاوه بر این ، فناوری HOLYFIX طراحی ویژه ای دارد که باعث تسریع در تشکیل استخوان می شود.
با این وجود،در این روش از نیل داخلی استفاده نمی شود و همین سبب طولانی شدن دوره افزایش می شود به طوریکه افزایش حدود ۶-۸ سانتی متر نزدیک ۹ ماه طول می کشد و پس از این دستگاه برداشته می شود. اما بعد از یک یا دو سال چون نیل داخلی وجود ندارد نیازی هم به برداشتنش نخواهد بود.


    در مورد میزان افزایش ، روند عمل ، قیمت روشهای جراحی ، تفاوت روشها و عوارض جراحی به شما اطلاع داده می شود

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.